Nadměrná přepravaChtěli bychom vám představit naší firmu Can-Eco GROUP CZ a nabídnout naše služby .


Jsme firma s dlouholetou tradici na trhu v ekologické likvidaci transformátorů, kovových a barevných odpadů a Logistice.Nabízíme Komplexní řešení v "nadrozměrné přepravě" a také v přepravě nákladů nad 3,5tuny, a realizaci všech Vašich dopravních potřeb, kterou zajistíme vlastním zkušeným týmem. 
Silniční doprava je realizována nejmodernější technikou určenou pro tento druh činnosti. Vlastníme certifikované vázací prostředky a potřebné příslušenství. Silnou stránkou našeho týmu jsou bohaté zkušenosti s přepravou nadrozměrných stavebních strojů, vrtných souprav ,komponentů ke stavebnictví a dálší…..

Během transportu zároveň zajistíme neustálý dohled na bezpečnost přepravy prostřednictvím doprovodných vozů, a satelitního sledování zásilky. Jako nadměrný náklad vám přepravíme každou zásilku, jejíž rozměry nebo hmotnost přesahují míru stanovenou vyhláškou ministerstva dopravy .Naše flotila používá nejmodernější techniku značky :


Scania R730V8 8x4 tahač návěsů s nosností 150t


Mercedes Titan SLT 630 8x4 tahač těžkých nákladů nosnost 150t


Scania R450 4x2 tahač návěsů


Podvalník GOLDHOFER 5+3 XLE - Nízkoložný podvalník s nosností 142t a ložná plocha až 10m


Podvalník GOLDHOFER s nájezdovými rampami 6 náprav s nosností 72t ložná plocha 10m -17m


Stavební návěs SCHWARZMULLER nosnost 28,5t a ložná plocha 13,5m (možnost bočních zábran)


V případě, že budete potřebovat zajistit jakoukoliv přepravu, neváhejte a obraťte se na nás, a my vám nabídneme nejlepší řešení vaší situace.

Dovezeme náklad v čas a v bezpečí.


Poptávkový Formulář